Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Hoppediz - якісні слінг-шарфи з Німеччини

Сортувати:
На сторінці:
30

Немає жодного товару.

Hoppediz - якісні слінг-шарфи з Німеччини

Торгова марка Hoppediz - один з провідних німецьких виробників різний переносок для дітей. На сьогоднішній день продукція Hoppediz (Хоппедіц) включає в себе цілий ряд різних переносок для дітей - ткані і трикотажні шарфи, слінги з кільцями, слінги-рюкзаки.

У своєму виробництві Hoppediz (Хоппедіц) використовує саржеву тканину з перехресним переплетенням ниток. Це дозволяє слінгу найкращим чином облягати як тільце дитини, так і тіло, що несе дитину, а також підтримувати спинку малюка. При цьому сам слінг не витягується і не втрачає еластичності, навіть якщо в ньому довго носять більш важких дітей.

Завдяки високоякісним, нетоксичним барвникам, слінги для дітей компанії Hoppediz (Хоппедіц) надзвичайно приємні на дотик. Перед початком процесу ткацтва натуральна пряжа фарбується. А це означає, що тканина з такої пряжі зовсім не буде вицвітати. Завдяки цьому слінги компанії Hoppediz® навіть після безлічі прань все ще виглядають як нові (зрозуміло, тут ми маємо на увазі прання без підбілювачів).

Закрити