Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Lenny Lamb - польський виробник якісних тканих і трикотажних слінгів

Сортувати:
На сторінці:
30

Немає жодного товару.

Lenny Lamb - польський виробник якісних тканих і трикотажних слінгів

Компанія LennyLamb була заснована в 2008 році і відразу заявила про себе, як про виробника якісної продукції для дітей. Компанія ретельно підбирає матеріали для своїх слінгів, а також стежить щоб при виробництві використовувалися технології, безпечні для дітей.

Сьогодні LennyLamb - молода компанія, що розвивається і постійно поліпшує свою продукцію з кожною новою партією. Мета LennyLamb - випускати по-справжньому якісні слінги для дітей. При виробництві трикотажу, використовується бавовна, який має польський сертифікат "Bezpieczny dla dziecka" ( "Безпечний для дитини"). Це відомий, що користується авторитетом сертифікат - видається польським Інститутом Текстилю.

Пряжа для тканих слінгів має сертифікат Oeko-Tex. Тканина при виробництві обробляється таким чином, що залишається безпечною для дітей (без формальдегідів і фенолу). LennyLamb не використовує ніякої хімічної обробки слінгів. В результаті, LennyLamb отримує тканини для слінгів, безпечні для дітей.

Все слінги LennyLamb виконані саржевим плетінням і мають подвійне діагональне переплетення ниток - яке вважається найбільш вдалим для слінгоносіння. Саме такий вид тканини вибирають більшість країн для слінгоносіння.

Закрити